Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Start

Rozkład Jazdy MPK

W chwili obecnej Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji pracuje nad wersją elektroniczną rozkładu jazdy. Do czasu opracowania przez MPK wersji elektronicznej przedstawiamy Państwu rozkład opublikowany na łamach serwisu Data2Town (http://www.data2town.com).

1. Dworzec PKP - Armii Krajowej- Piłsudskiego- Warszawska- Iganie- Opole.

2. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Sienkiewicza- Świętojańska- Partyzantów- Garwolińska -  Żelków.

3. Leśna- Garwolińska- Unitów Podlaskich- Romanówka- Garwolińska- Partyzantów-  3-go Maja- Armii Krajowej- Wojskowa- Sokołowska-  Rynkowa - Czerwonego Krzyża- Jagiełły- Chrobrego- Graniczna-  Mireckiego-  Dąbrowskiego- Poniatowskiego- Bema- Kazimierzowska-  Wyszyńskiego-  Brzeska- Floriańska- Piłsudskiego- Armii Krajowej-  Świętojańska- Partyzantów- Garwolińska- Romanówka- Unitów Podlaskich- Garwolińska- Leśna.

4. Kurpiowska- Kraszewskiego- Mazurska- Monte Casino- Warszawska- Piłsudskiego- Floriańska- Brzeska- Wyszyńskiego- Kazimierzowska- Prusa- Poniatowskiego- Dąbrowskiego- Mireckiego- Graniczna- Chrobrego- Sokołowska- Wojskowa- Piłsudskiego- Warszawska- Monte Casino- Mazurska - Kurpiowska.

5. Unitów Podlaskich- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Starowiejska- Kazimierzowska- Żabokliki- Golice.

6. Dworzec PKP - Maja - Armii Krajowej - Piłsudskiego - Starowiejska - Janowska - Stok Lacki - Pustki - Grubale - Osiny.

7. Dworzec PKP - Armii Krajowej - Piłsudskiego- Floriańska- Torowa- Łukowska- Grabianów- Białki - Zachojniak.

8. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Sienkiewicza- Świętojańska- Partyzantów- Artyleryjska- Domanicka- Rakowiec- Wołyńce.

9. Dworzec PKP - Świętojańska - Partyzantów - Artyleryjska-Koszarowa -Artyleryjska - Domanicka-Wiadukt - Domanicka - Rakowiec - Wołyńce

10. Kurpiowska- Kraszewskiego- Partyzantów- 3- go Maja- Armii Krajowej-  Wojskowa- Sokołowska- Strzała- Chodów.

11. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Floriańska- Brzeska- Ujrzanów- Świercze.

12. Brzeska "Massa"- Brzeska- Floriańska- Piłsudskiego- Warszawska- Daszyńskiego- Piaski Zamiejskie. 

13. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Warszawska- Iganie- Opole- Ostrówek- Niwiski.

14. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Starowiejska- Janowska- Stok Lacki- Pieńki Pruszyńskie-  /Krzymosze/- Wyczółki.

15. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Starowiejska- Kazimierzowska- Żabokliki- Golice- Błogoszcz- Pruszyn.

16. Kurpiowska- Kraszewskiego- Partyzantów- 3- go Maja- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Starowiejska- Terespolska- Mostostal.

17. Kurpiowska- Kraszewskiego- Partyzantów- 3-go Maja- Armii Krajowej-  Wojskowa- Sokołowska- Strzała- Strzałka- Purzec- Borki Siedleckie- Suchożebry.

18. MPK- Starzyńskiego- Starowiejska- Piłsudskiego- Warszawska- Poznańska

19. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Warszawska- Iganie- Opole- Gręzów.

22. Unitów Podlaskich- Romanówka- Garwolińska- Partyzantów - Składowa- Torowa- Floriańska- Piłsudskiego- Armii K.

23. Dworzec PKP- Armii Krajowej - Piłsudskiego - Starowiejska - Janowska- Stok Lacki

24. Plac Wolności- Broniewskiego- Mireckiego- Dąbrowskiego- Poniatowskiego- Bema- Prusa- Konarskiego- Świrskiego- Orzeszkowej- Piłsudskiego- Armii Krajowej- Świętojańska- Partyzantów- Orlicz- Dreszera- Składowa- Grabianowska- Południowa- Łukowska- Grabianów.

25. Plac Wolności- Broniewskiego- Mireckiego- Dąbrowskiego- Poniatowskiego- Bema- Prusa- Konarskiego- Świrskiego- Orzeszkowej- Piłsudskiego- Floriańska- Brzeska- 3-go Maja- Partyzantów- Orlicz-Dreszera- Składowa- Grabianowska- Południowa- Łukowska- Grabianów

26. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Starowiejska- Janowska- Stok Lacki- Pustki- Grubale- Tarcze- Cielemęc- Czuryły.

27. Dworzec PKP- Armii Krajowej- Piłsudskiego- 10- go Lutego - Cmentarna- Czerwonego Krzyża- Prusa- Kazimierzowska- Starowiejska- Janowska- Kasztanowa- Starowiejska

28. Plazowa- Poznańska- Warszawska- Monte C.- Kurpiowska- Kraszewskiego- Partyzantów- 3- go Maja- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Starowiejska - Terespolska- Mostostal.

30. FSO- Terespolska- Brzeska- Floriańska- Piłsudskiego- Warszawska- Iganie- Opole.

31. Unitów Podlaskich- Romanówka- Garwolińska- Partyzantów- 3- go Maja- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Floriańska- Brzeska- Terespolska- Mostostal.

32. FSO Terespolska- Brzeska- Floriańska- Piłsudskiego- Wojskowa- Sokołowska- Karo.

33. Mostostal- Terespolska- Brzeska- Floriańska- Piłsudskiego- Warszawska- Daszyńskiego- Piaski Zamiejskie.

34. Unitów Podlaskich- Romanówka- Garwolińska- Partyzantów- 3-go Maja- Armii Krajowej- Piłsudskiego- Starowiejska- Terespolska- Mostostal.

35. Kurpiowska- Kraszewskiego- Paretyzantów- Składowa- Torowa- Floriańska- Piłsudskiego- Kościuszki- 1- go Maja- Konarskiego- Poniatowskiego- Dąbrowskiego- Mireckiego- Graniczna- Mieszka I- Sokołowska- Karo.

36. Kurpiowska- Kraszewskiego- Partyzantów- 3-go Maja- Armii Krajowej-  Piłsudskiego- Floriańska- Brzeska- Terespolska- Mostostal.

38. FSO Terespolska- Brzeska- Floriańska- Piłsudskiego- Wojskowa- Sokołowska- Strzała- Strzałka- Purzec- Borki Siedleckie- Suchożebry.

42. Karo- Sokołowska- Wojskowa- Armii Krajowej- Świętojańska- Partyzantów- Garwolińska- Żelków.

43. Karo- Sokołowska- Wojskowa- Piłsudskiego- Warszawska- Iganie- Opole- Gręzów.

49. Karo- Sokołowska- Wojskowa- Piłsudskiego- Floriańska- Brzeska- Ujrzanów- Świercze.

Poprawiony (wtorek, 25 stycznia 2005 15:37)

 
dane dostarcza: remontuj .pl
dane dostarcza: niania .pl
Piątek,
31 Październik 2014
Imieniny obchodzą: Łukasza, Urbana, Augusta
AddThis Social Bookmark Button
Komunikacja
Logowanie
Współpraca medialna:
Tygodnik Siedlecki
Podlasie24.pl
Życie Siedleckie
Ogloszeniowa
Przekaz 1% podatku

Statystyka wyświetleń strony od 28.12.2004:

Dziś:2147
Wczoraj:10311
Ten tydzień:25001
Wszystkich:16993051