Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Start Archiwum

Zmiany w organizacji ruchu przed cmentarzami

Urząd Miasta Siedlce
brydz W dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny zmieniona zostanie organizacja ruchu pojazdów w rejonie obu siedleckich cmentarzy. Będzie ona obowiązywała od godz. 6.00, 1 listopada do godz. 18.00, 2 listopada. Siedleckie MPK 1 listopada uruchamia pięć linii specjalnych

Autobusowe linie specjalne MPK Siedlce

LS1: 10-Lutego - Piłsudskiego - Starowiejska - JANOWSKA. Powrót: Janowska - Starowiejska - Piłsudskiego - Wojskowa - Sokołowska - Popiełuszki.
LS2: KURPIOWSKA - Monte Casino - Piłsudskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)
LS3 LEŚNA - Unitów Podlaskich - Partyzantów - Składowa - Grabianowska - Południowa - Starzyńskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)
LS4 CHROBREGO - Dąbrowskiego - Bema - Kazimierzowska - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)
LS5 PIASKI ZAMIEJSKIE - Warszawska - Piłsudskiego - Starowiejska – JANOWSKA (powrót tą samą trasą)

31 października

LS1 autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.9.00 z ul. 10 - Lutego i godz. 9.30 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.30.

1 listopada

LS1 autobus będzie kursował co 20 minut w godz.8.00-19.20. Ostatnie kursy o godz.19.00 i 19.20 przez ul. Floriańską do MPK.
LS2 autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.8.15 z Kurpiowskiej i godz. 8.45 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.45 przez ul. Floriańską do MPK.
LS3 autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.8.00 z Roskoszy i godz. 8.30 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.30 przez ul. Floriańską do MPK.
LS4 autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.9.10 z Chrobrego i godz. 9.40 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.16.40 przez ul. Floriańską do MPK
LS5 autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.7.55 z Piaski Zamiejskie i o godz.8.25 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.25 przez ul. Floriańską do MPK.

2 listopada

LS1 autobus będzie kursował co godzinę począwszy od godz.9.00 z 10 – Lutego i godz. 9.30 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.30.

W autobusach linii specjalnej ważne są także bilety ulgowe, emeryckie oraz bilety zerowe zarówno w formie papierowej jak też na Siedleckiej Karcie Miejskiej (bilet elektroniczny). W autobusach linii specjalnej bilety miesięczne są nieważne. Dokładne godziny odjazdu umieszczone będą na tabliczkach przystankowych.

Dojazd na cmentarz centralny przy ul. Cmentarnej będzie odbywał się podobnie jak w latach poprzednich. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od ul. Piłsudskiego: ul. Szkolną i Przerwy-Tetmajera; Cmentarną do ul. Wojskowej i ul. 10-go Lutego do Piłsudskiego. Przystanek autobusowy dla wysiadających zostanie zlokalizowany przy ul. ks. Popiełuszki natomiast przystanek dla wsiadających przy ul. 10-go Lutego.

brydz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dojazd na Cmentarz "Janowski" (ul. św. Faustyny Kowalskiej). Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy ul. Starowiejską (od skrzyżowania z ul. Janowską) do ul. Kasztanowej, dalej ul. Kasztanową do Janowskiej i ul. Janowską do Starowiejskiej. Dojazd do cmentarza odbywa się od ul. św. Faustyny Kowalskiej. Przystanek autobusowy dla wsiadających i wysiadających zlokalizowany będzie na łączniku ul. Starowiejskiej i Janowskiej.

brydz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przy obu cmentarzach zostaną zorganizowane dodatkowe parkingi, które oznaczono na załącznikach mapowych.

Opublikowany za zgodą UMS - www.siedlce.pl

Poprawiony (poniedziałek, 28 października 2013 09:10)

 
dane dostarcza: remontuj .pl
dane dostarcza: niania .pl
Środa,
27 Marzec 2019
Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
AddThis Social Bookmark Button
Komunikacja
Współpraca medialna:
Tygodnik Siedlecki
Podlasie24.pl
Życie Siedleckie
Ogloszeniowa
Przekaz 1% podatku

Statystyka wyświetleń strony od 28.12.2004:

Dziś:316
Wczoraj:2169
Ten tydzień:4881
Wszystkich:24550878