Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Start Archiwum

Podzielą się terenem z prywatnym biznesem

Życie Siedleckie
alt14 listopada o godz. 10 rozpocznie się forum inwestorów dotyczące zagospodarowania planowanego centrum przesiadkowego w rejonie dworca PKP.

Partnerem miasta w tym wydarzeniu jest Wschodnia Izba Gospodarcza. Forum skierowane jest do podmiotów, które dysponują środkami i mogą partycypować w urządzaniu nowego, atrakcyjnego terenu inwestycyjnego. Uczestnicy spotkania będą obradować nad tym, co mogłoby się znaleźć na 5 hektarach należących do miasta. - Może być tam centrum wystawiennicze, centrum finansowe, szereg instytucji usługowych - wymienia Jarosław Głowacki, wiceprezydent Siedlec.
- Ten teren bardzo dobrze wpisuje się w nowy okres programowania unijnego, który przewiduje wsparcie partnerstwa publiczno-prywatnego. Miasto rozważa różne opcje współpracy z partnerami prywatnymi. Bierze też pod uwagę wydzielenie części nieruchomości i przekazanie ich w ręce prywatne. (...)
Kilka podmiotów, m.in. właściciel siedleckiego PKS - firma Retail Provider, jest wstępnie zainteresowanych inwestowaniem na tym obszarze.
MT
FOT. Mateusz Gadziński
Cały tekst w ŻS z 18 października
 
Można go również przeczytać na stronach Życia Siedleckiego

 

Poprawiony (poniedziałek, 28 października 2013 09:49)

 
dane dostarcza: remontuj .pl
dane dostarcza: niania .pl
Środa,
27 Marzec 2019
Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
AddThis Social Bookmark Button
Komunikacja
Współpraca medialna:
Tygodnik Siedlecki
Podlasie24.pl
Życie Siedleckie
Ogloszeniowa
Przekaz 1% podatku

Statystyka wyświetleń strony od 28.12.2004:

Dziś:238
Wczoraj:2169
Ten tydzień:4803
Wszystkich:24550800