Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Start Archiwum

Siedlce z Expertami

Artykuł sponsorowany
altW środę 6 listopada otworzono w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej nowy elektromarket sieci Media Expert. Z tej okazji sieć przygotowała dla Klientów specjalną ofertę.

Atrakcyjność oferty otwarciowej polegała nie tylko na wyjątkowych okazjach cenowych, choć, jak zapewniają przedstawiciele sieci, kupowanie sprzętu bezpośrednio w fabrykach pozwala im naprawdę bardzo znacznie obniżać ceny, ale przygotowano również szereg atrakcji dodatkowych. Jedną z nich były bony dla klientów. Hostessy rozdały 10 000 sztuk bonów na zakupy co z pewnością spowodowało, że już od wczesnych godzin rannych przed salonem była długa kolejka. Inną atrakcją było koło fortuny z ciekawymi nagrodami (sprzęt RTV AGD) oraz darmowy dowóz dla Klientów niepowtarzalnym londyńskim autobusem. Nowy salon to prawie 1000 m2 powierzchni i prawie 20 nowych miejsc pracy. 
 
Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów. Każdego roku powstaje około 50 nowych elektromarketów pod charakterystycznym logo ze znakiem play. Obecnie w ramach sieci działa 270 placówek, a marka Media Expert obecna jest na rynku od ponad 10 lat. Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości do 100 tys. mieszkańców, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Jednocześnie jest jedną z największych marek branży multimedia, RTV, AGD w Polsce. W tym roku Media Expert został nagrodzony LAUREM KONSUMENTA, co traktowane jest jako kolejny wyraz uznania kupujących, którzy przede wszystkim docenili wysoką jakość obsługi, otwartość, chęć pomocy i zaangażowanie 4 000 Pracowników. Sieć Media Expert w roku 2012 przystąpiła do największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej - EURONICS International, przyczyniając się do znacznego powiększenia wolumenu sprzedaży Grupy Zakupowej EURONICS, osiągającej w 30 krajach europejskich 16 mld EUR sprzedaży w 11 000 lokalizacjach, docierających  do 600 mln konsumentów.
 
Do końca 2013 roku sieć planuje jeszcze około 20 otwarć nowych elektromarketów, których właścicielem jest firma TERG SA. 
 
alt alt alt
 
Julita Milczyńska
 

 

Poprawiony (środa, 06 listopada 2013 15:51)

 
dane dostarcza: remontuj .pl
dane dostarcza: niania .pl
Sobota,
23 Listopad 2019
Imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens
AddThis Social Bookmark Button
Komunikacja
Współpraca medialna:
Tygodnik Siedlecki
Podlasie24.pl
Życie Siedleckie
Ogloszeniowa
Przekaz 1% podatku

Statystyka wyświetleń strony od 28.12.2004:

Dziś:685
Wczoraj:14584
Ten tydzień:25001
Wszystkich:26278614