Start

Szachy

Finał Grand Prix Siedlec 2013 w szachach

Skoczek Siedlce

12. grudniowy turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Siedlec w szachach, rozegrany 7 grudnia w Publicznym Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Sekulskiej 10,  wygrał zawodnik „Skoczka” Siedlce Andrzej Czapla – uzyskując 6,5 pkt z 7 partii. Kolejne miejsca zajęli: 2. Sławomir Kurpiewski zdobywając 6 pkt. 3. Roman Głowienkowski – Skoczek Siedlce. 4. Mariusz Waszczuk – Miedzyrzec Podlaski.  5. Jakub Szczygieł – Krynka. 6. Adam Łukasik – Skoczek Siedlce – wszyscy po 5 pkt. Na specjalne wyróżnienie zasługuje Patrycja Waszczuk – dziesięcioletnia uczennica Szkoły Podstawowej z Międzyrzeca Podlaskiego, która zdobyła 4 pkt. W najbliższych rozgrywkach III ligi Mazowieckiej Patrycja wystąpi w barwach siedleckiego Skoczka.

Poprawiony (czwartek, 12 grudnia 2013 09:54)

Więcej…

Turniej z cyklu GP 2013 Siedlec w szachach

Klub Szachowy "Skoczek Siedlce" serdecznie zaprasza na ostatni już turniej z tegorocznego cyklu Grand Prix Siedlec w szachach szybkich. Zawody odbędą się 7 grudnia o godz. 10.00 w Publicznym Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Sekulska 10.

Redakcja - Skoczek Siedlce

Poprawiony (poniedziałek, 02 grudnia 2013 09:50)

II Turniej Szachowy dla Nauczycieli i Pracowników Administracji Samorządowej

Czytelnicy piszą...

16.11.2013r. w Węgrowie odbył się II Turniej Szachowy dla Nauczycieli i Pracowników Administracji Samorządowej.
W kategorii nauczycieli zwyciężył Zdzisław Stefanoff ze Skoczka Siedlce przed Józefem Flazińskim z UKS-STSz Sokołów Podlaski.

W klasyfikacji generalnej najlepsi zawodnicy uzyskali następującą liczbę punktów:

1.Rychlik,Bogdan PUKS Fides Węgrów 6,0
2.Stefanoff,Zdzisław Skoczek Siedlce 4,0
3.Flazinski,Józef UKS-STSz Sokołów. 4,0

Zdzisław Stefanoff

Poprawiony (czwartek, 21 listopada 2013 09:51)

IX TURNIEJ SZACHOWY ŚW. KRZYSZTOFA

8.09.2013 r. w Węgrowie odbył się IX TURNIEJ SZACHOWY ŚW. KRZYSZTOFA. W turnieju wystartowało 78 zawodników z całej Polski. Turniej odbył się w bardzo sympatycznej scenerii na terenie ogrodów przy sali weselnej "Biesiadnik" w Węgrowie.

Z siedleckich zawodników w kategorii seniorów najlepiej wypadli Zdzisław Stefanoff i Tomasz Sikorski po 5 punktów. Zawody wygrał Hryszkiewicz Michał z Wyszkowa 6,5 punktów, a kategorię młodzików wygrał nasz zawodnik Szymon Niedziółka /4,5 punk./ ze SP Nr 6 w Siedlcach

Poprawiony (czwartek, 12 września 2013 10:26)

Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie

15.06.2013r.w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie na dystansie siedmiu rund grany systemem szwajcarskim. Pierwsze miejsce zajął Jakub Szczygieł z Krynki 6,5 punkta, drugie Józef Flaziński z UKS-STS z Sokołowa Podlaskiego 6,0,a trzecie Zdzisław Stefanoff z KSz Skoczeka Siedlec 5,0.  Turniej ten zaliczany jest do do klasyfikacji Grand Prix o mistrzostwo gminy Wiśniew(siedem turniejów w 2012/2013r.)Po pięciu turniejach w klasyfikacji generalnej prowadzi Józef Flaziński 20 punktów przed Zdzisławem Stefanoffem 19 punktów.
W tej klasyfikacji jeden najgorszy turniej dla danego zawodnika zostaje odrzucony. Bez odrzucenia kolejność byłaby następująca ; 1. Zdzisław Stefanoff 23 punkty